Jak by jste se zachovali vy ? Na benzinove pumpe jsme stala za fir. autem. Polepene kontaktem na firmu ..

Ridic tankoval .. , pak se pred rozhledl – doprava, doleva .. ale ne do zadu ( tam jsem sedela ja uz s mobilem v ruce ) – sahl do kufru a poslednich 200 kc natankoval do kanystru. ( asi nebyl jeho zamestnavatele ). Ted se ve me misi pocity udavacstvi, nebo pomoci ?? Opravdu nevim, jak se zachovat. Ma me to byt jedno ? V zivote jsem udelala sama mnoho zavaznych rozhodnuti, ale kdyz se jedna o " kraviny " , tak se neumim rozhodnout. Musim pripsat , ze me jde i ( hlavne ) o muj pocit ( z dobre vykonane prace ) . Nechci mit nikoho na " svedomi ".
Ufff … to jsem se rozepsala. -iv-

Nejlepší odpověď
bolak

Chceš říct žes měla na benzínové pumpě zapnutý mobilní telefon?!!! 🙂

Další odpovědi
Reuef

Kdyz se vas to netyka tak to nereste – co vy vite o pravym duvodu proc tankoval do kanystru ? treba jel nekam na sluzebku kde je drazsi benzin tak si bral do zasoby aby naopak zamestnavateli ty penize usetril

Deli

Iv, a když uvidíte jinou krádež, také si to necháte pro sebe???
Být Vámi, nejspíš udělám mobilem pár fotek a do firmy je pošlu.
Zaměstnanci nikdy netankují do kanystru… Všude je dnes dostatek benzinových pump. Navíc auta jsou sledována gps, počítají sama spotřebu, chybějící litry tedy stejně budou chybět…
Jelikož můj manžel pracuje v dopravě, vím, kolik statisíců korun se měsíčně v pohonných hmotách ztrácí… Je to krádež jako každá jiná.
Jo – a proč by se neměl na benzince používat mobil? Nikde tam na to upozornění nevisí.

Damiana

Za sebe bych to řekla rovnou tomu chlapíkovi. Něco ve stylu: Pane, vy tady kradete? Víte, ale vypadá to tak.
Po spršce splašků, kterými by mě patrně zahrnul, bych už neměla výčitky, kdybych to oznámila jeho zaměstnavateli.
Nesnáším tyhle vyčůránky, kteří se tváří, že okrádají svojí rodinu pokud šéfovi něco nešlohnou. Vím to, protože manžel musí být na své podřízené také jako ostříž a spousta mých kamarádů jakbysmet. I šéfové mají přece také rodiny ne, tak proč by mu měl zaměstnanec „ukrajovat“ a navíc dělat ostudu před potenciálními zákazníky.

Fyzik

Statisticky, víc lidí by vám poděkovalo, kdybyste to dala firmě nějak diskrétně vědět. Minimálně mi rozum říká, že to se nedělá.

Firma těmito věcmi hrozně trpí. Lidé to nevidí z té druhé strany, je strašně smutné, když se podnik přes všechnu snahu potápí jen kvůli takovým chybám.

mosoj

Iv jak vidíš všichni zde jsou naprosto svatí a vypínají mobily jakmile se blíží k pumpě. Telefonovat by se nemělo přímo při čerpání paliva do vozidla a to v tom případě že je tam umístěná příslušná značka. Abych pravdu řekl, viděl jsem ji jenom jednou za svoji motoristickou kariéru. Většinou tam bývá pouze zákaz manipulace s otevřeným ohněm.

Jinak heslo z roku 1968 " Kdo nekrade alespoň hodinu, okrádá svou rodinu" platí jak vidíš stále! Stále mnoho lidí považuje krádež za normální jednání !

honza19hk

no a co tak si natankoval pro sebe.Co ty víš k čemu to měl,mohlo to být na firmu třeba do sekačky.Já bych řekl,že to je jeho problém.
Jen si dávej pozor aby se ti to telefonování na pumpě nevyplatilo!

hanulka11

ahoj iv… asi ti hlodá, kdyby to dělali tvoji zaměstnanci, tak by se ti to rozhodně nelíbilo – mně teda taky ne – no je to sviňárna – když není žalobce není soudce .....co uděláš zavoláš tam? No takový upozornění by neškodilo ,ale nevím jestli bych ho práskla? Spíš ne ,ale ohlídala bych si ty svoje......

anonym

Hanulko, to je presne to, co me napadlo, jsem jsem vytahovala ten mobil. Ze kdyby me nekdo upozornil na takoveho zamestnance , tak naopak jemu natankuji plnou nadrz za upozorneni .. jenze casem myslis : Co kdyz ten chlap ma rodinu .. ach jo .. kdybych tam napsala , napsala bych mail a vlozila video. I s mym podpisem. Nikdy ne anonymne.
Uz je to vice jak 20 let. Znamy – majitel tovarny mi rikal, ze propustil zamestnance, protoze mu ukradl 1 sroubovak. Ja se za nej tenkrat primlouvala, ze ma 3 deti , chodila prosit jeho zena … , ale kamarad mi rekl : Za 10 let by si takhle ukradl cely stroj. A dnes ho chapu.
Ale i dnes si rikam, ze ve vedoucich pozicich by nikdy nemeli delat takove " sracky " jako jsem ja. :( Ach jo … dnes mam depicicku. 🙂

  • iv-

anonym

Bolak !! To se nesmi !!? Ja to nevim. ! :)
Aby nakonec nezavreli jeste me ! :)
Ale kdyz by me vyslichali, me by urcite nezavreli do vezeni, ale rovnou do blazince – a rovnou na dozivoti. ! :)

  • iv-

bolak

V novinách by potom vyšel článek: Chtěla udávat ale nakonec udala sama sebe. Následkem toho se psychicky zhourila. Dodnes je během temných zimních nocích na benzínce slyšet její bláznivý chechot…

Za dobroty, mezi ploty.

anonym

🙂 Bolak, ale MK me uklidnil, ze i v blazinci maji internet. Me se jen tak nezbavite. ! :p

Reuef, ale proc se potom porad tak rozhlizel.. , no nevim. Na tom videu je videt, jak si dava hodne pozor, aby nenatankoval plnou. ! Aby mu ta pistole necvakla, nevypla. Kdyby chtel zamestnavateli usetrit ( tak ja osobne bych dotankovala plnou ) a pak jeste do kanystru. Ale on ten automat na pistoli vypnul rucne a dotankoval do kanystru.
Rada bych se pletla. -iv-

led

Je to krásny popis skutočnej krádeže a využívania matematiky. Veď predsa, čo by povedal zamestnávateľ na natankovanie viac, než je obsah nádrže? Aký je pocit zamestnávateľa z takého „šikovného“ zamestnanca?

anonym

Led,
ve me to bouri, ale jsem rozhodnuta. Majiteli firmy to vedet nedam.
Jsem na toho cloveka co kradl nasr … , ale pozdeji by se u me dostavil asi pocit udavacstvi . Jsem vlastne za to nastvana i sama na sebe , ze jsem posera …
ale jsem rozhodnuta a jdu mazat … ( v mobilu ).
🙂 -iv-