Kelt

Co byste řekli tomu, kdo udává druhé za pravdu?

Reagoval jsem na nějaké odpovědi a názory a přestože jsem měl za odpověď 4 body a byla mezi nejlepšími, došlo k tomu, že někdo tento příspěvek nahlásil a Admin mi odpověď odstranil z důvodu použití vulgarity a pod.
Příspěvek můj je tento.
Nevím, kdo ti dává právo se o někom, byť neblaze proslulém člověku takto familiárně vyjadřovat. Tobě by prospělo se seznámit s háčky a čárkami na klávesnici. Myslím, že by to byl zajímavý experiment. Pokud někdo považuje chemii za jednoduchou vědu a chemiky za lidi s IQ houpacího koně a nemá ani titul z vysoké školy , ba dokonce ani maturitu a o fyzice, chemii a jiných přírodních vědách ví jen, že existují, ale neví o nich nic, pak jaký je to člověk? Jaké má názory, hodnoty, zkušenosti? Jestli je to obraz generace po roce 2000, tak se někde udělala velká chyba.
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.
Vidí zde někdo nějakou vulgaritu, nebo hrubé či nevhodné chování. Byla to pouze reakce, obranná reakce. Co si o tom myslíte? A co si myslí Admin, jestli vůbec myslí. Děkuji

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Může to být informátor, donašeč, odborník na český jazyk, přídržtaška i specialista na Hate Crime.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že důvodem smazání bylo nevhodné chování, nikoliv vulgarity a samozřejmě s tím nesouhlasím. To by ses divil, jaké mé příspěvky byly smazány z téhož důvodu, i když byly daleko nevinnější, nebo dokonce neobsahovaly ani náznak nevhodného chování. A když na to nepasovalo nic, tak to bylo z „jiných důvodů“ a bez vysvětlení. Co na to říci…něco shnilého je na tomto webu. Už se kvůli takovým kravinám ani nerozčiluju, nestojí to za to.

Gus_Fring

Před nedávnou dobou mi byla několikrát měněna otázka a to stejné mě potkalo znovu před pár dny. Nevím, kdo všechno je tady admin, ale pár věcí se mi tady nelíbí.
Musím se Vás zastat, jelikož jste měl pravdu a navíc bezdůvodné vymazání odpovědi mě překvapuje. Tady nešlo ani o obranu, ale o vyjádření názoru a následně konstatování faktu ohledně znalostí Lotra. Obávám se, že Vám ji Lotr nahlásil a nějaký admin neumí číst nebo nechápe princip nahlašování.
Vzhledem k tomu, že jsme si teď dovolili promluvit o adminovi, tak se bojím, jak dlouho můj komentář nebo Vaše otázka vydrží.

Rokio

Kelte, mám tě rád jako dobrého známého a vím, že nejsi špatný člověk, ale tato tvoje odpověď se mi jeví jako přímý útok na osobu tazatele a navíc v ní ani neodpovídáš na položenou otázku. Rovněž v ní negativně generalizuješ lidí pod 20 let. Je jedno, že v ní nejsou sprostá slova. A já jsem danou odpověď nenahlásil.

aliendrone

No jo, tohle tu potká každého. Zvykej si. ;) :D :D

Mc Merkurion

… pravdu ne každej rád slyší, ale nejni medailovej, takže se divim, že by to šlo tak rychle …

Rokio

Kelt: Pokud řekneš mentálně retardovanému, že je retard, tak je to urážka. Jestliže sdělíš tlustému člověku, že je tlusťoch, tak je to rovněž urážka. A mohl bych pokračovat. Na každého člověka lze něco najít. Nikdo není dokonalý.

Mc Merkurion

… na hrubej pytel hrubá záplata … je rozdíl někoho urážeta konstatovat fakta … urazim bejka, když mu řeknu vole, tvé ukázky nejsou podle mne urážky a Keltova odpověď byla velmi jemná !!! lidi ppd dvacet negativně negeneralizuje, ty se tady svým vyjadžováním, názorama a chováním generalizujou sami !!!

Rokio

Mc Merkurion: Promiň. Připouštím svoji chybu.