Kepler

Jak byste řešili náhradu odloupnuté hranové lišty na nábytku?

Mám na mysli dýhu nebo plast kryjící dřevotřískovou desku o tloušťce 20 mm.

Odpovědi
Lamalam

Nažehlit novou.

mosoj

To je sice hezké, ale záleží jak je hrana přístupná. Hrana se musí začistit a pokud není místo , tak to půjde velmi těžko, ba vůbec.

Kepler

A kde se dá sehnat?

Lamalam

V každém hoby marketu, v nábytku, u truhláře nebo na intenetu. Hledej nažehlovací lamino hranu – http://www.ko­sicek.net/kosi­cek/eshop/5-1-Hrany-nazehlovaci