franku

Jak budete oslavovat konec roku a začátek Nového roku?

Doplňuji:
Já doma s rodinou,ale o půlnoci na náměstí.

Nejlepší odpověď
venkovan

Nemám rád povinné veselí. Nejhorší na Silvestru je ten fakt, že ten druhý den se sice píše s jiným datumem roku, ale hlava a žaludek bolí jako ten samý den rok předtím.
Ale jinak – okolo půlnoci musíme se starat o zvířátka, protože ten hluk z rachejtlí jim vadí a jsou dost dlouho v šoku. A prášky nauklidnění nic moc. Takže na nějaké velké oslavy raději s ohledem na zvířecí kamarády raději zapomínáme.

Další odpovědi
dědapetr

Jako každý den a obzvlášť tento konec roku není proč slavit,když vidím co nás čeká v tom novém.

Berušinka

Tak, aby mi nebylo špatně =)
Samozřejmě s rodinou, která už se těší na moje chlebíčky a dobroty …

Drap

doma ve dvou. Mírně, je ta vlastně jako každý jiný den.

Natee

Já též s rodinou, doma. Plánovali jsme vyjet do nějakého penzionu a lyžovat dnes, ovšem, nevyšlo to..

Vlk-Gabriela

Večer zalezu s knížkou do postele a vylezu až ráno.