KarolOndrosa

Jak bude vypadat graf souvětí?

Soňa mě vybídla, abych šel kousek napřed a neohlížel se, a když jsem si již myslil, že situace se opět počíná obracet proti mně, přiběhla sama a chopila se se smíchem mého lokte.
Mám správně utvořený graf souvětí?

Nejlepší odpověď
annas

Graf máte nepřehledný.

Zkuste se zamyslet nad druhem vět., přečíst si jen věty hlavní, pak se zeptat na věty vedlejší.

pdmínková to není, a když není časová, že předmětná máte dobře.

KarolOndrosa

2 VV1 + 3 VV2 příslovečné účelové
a když 4 VV3 příslovečná přípustková

annas

Máte dobře.