df

Jak blízko jsme tomu, že zde bude 2/3 prostoru zabírat reklama a ten zbytek, 1/3, naše otázky?

a navíc ještě 8 kliknutí z 10 bude omylem na reklamu, protože než se stránka zcela načte, tak bude skákat nahoru, dolu, doleva i doprava.

Nejlepší odpověď
Speed77

Já tu třeba nemám ani jednu. ;)
Adblock.

Další odpovědi
aliendrone

Nevím. Mám to stejné jako Speed77 – žádná reklama, protože AdBlock. ;) :)

Mc Merkurion

… co to je reklama ??? a víš co je AdBlock ???

elkon

Žádné reklamy nevidím.

Alesh

Já používám prohlížeč Brave, ten je blokuje automaticky, navíc je i velmi rychlý.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Brave_(webov%C3%BD_pr­ohl%C3%AD%C5%B­Ee%C4%8D)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.