dust8

Jak bezbolestně vytvořit doživotní úsměv od ucha k uchu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Bezbolestně asi ne. Jak se parafrázovala jedna Gottova písnička (Ukážu ti cestu rájem): roztrhnu ti hubu hákem, navěky se budeš smát… Ale jak k tomu přišel ten klaun z Batmana (?), to už si vážně nevzpomínám…Čás­tečně se toho dá dosáhnout pomocí šuškavého vína: to se ti zkříví huba tak, že si šuškáš do jednoho ucha.

Další odpovědi
annas

Doživotní úsměv? Myslím si, že dnes je úsměv luxusem, který si všichni nemouu dopřát. Ale s úsměvem jde všechno líp, smích posiluje

Říct si, co není k pláči, to je k smíchu … Úsměv je přece zadarmo a rozzáří čoověka …

Co pro to udělat? Nesledovat zprávy, které často úsměv na tváří nevyvolají. Když je člověk sám, najít si vtipné filmy, vtipné knihy, zasmát se i sám sobě, když se něco nepovede.

V odkazu najdete rady, jak se smát.

https://zena.ak­tualne.cz/vzta­hy/pozitivni-mysleni/r~7df52f2­2235311e68afb0

marci1

S doživotním úsměvem se musí člověk narodit! 🙂
https://www.su­per.cz/6777-podivejte-tahle-cupr-babicka-s-usmevem-od-ucha-k-uchu-je-maminka-stevena-spielbergera.html

Ametyst

Teď mám na mysli lidi, kteří se narodili s tak zvláštním tvarem úst nebo vysokými koutky úst, že vypadají stále vesele a je jim do úsměvu. Není jich mnoho! 🙂 Jeden mladý prodavač, jeden profesor doktor, naše sousedka. Také jeden americký herec, který hrál tragickou roli a vypadal, jako když se u toho baví: vypadalo to hrozně.