Katrous

Jak a kde mám stáhnout GTA San Andreas?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Sice Vám neodpovím ohledně té hry, ale nemohu nikde najít slovíčko „děkuji“, nebo „díky“. Vám nepřijde slušené dopředu poděkovat? Já myslím, že to patří ke slušnému vychování. Osobně, pokud pohládám otázku, napíši i slovo „děkuji“…

Další odpovědi
PostApMan

Pro Jahodu: Někdy je lepší od druhých neočekávat to co by jsme udělali sami, předejdeme zklamání.

Tohle není „warezfórum“, proto Vás nasměruji sem (kde mimochodem hru bez problémů stáhnete a pokud si nebudete vědět rady, poradí Vám):

http://www.war­center.cz/view­topic.php?f=42&t=­36882&start=0&st=0&sk=­t&sd=a&hilit=san+an­dreas

Zdroj: www.warcenter­.cz/viewtopic­.php?f=42&t=36882&star­t=0&st=0&sk=t&sd=a&hi­lit=san+andre­as