Ess

Jak a kde dostudovat učitelství pro 1. stupeň ZŠ?

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. Vystudovala jsem Sociální pedagogiku na MU, mám titul Mgr. a pracuji jako vychovatelka v ŠD. Dostala jsem nabídku, že bych mohla učit na prvním stupni, ale musím si prohloubit vzdělání. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Jak nejrychleji a také nejsnadněji (není mi už 20 let) dostudovat? Hlavně aby byla hudebka a tělocvik spíše na teoretické úrovni. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
quizzi

Studium ke splnění kvalifikačních předpokladů můžete absolvovat na pedagogické fakultě, např. viz https://www.pf­.jcu.cz/educa­tion/departmen­t/czv/czv-dvpp-1st.php

Rozsah studia je realizován v průběhu tří semestrů, ovšem ne zadarmo, ale a za 9 000,– Kč za každý semestr.

anonym

Studovat tak aby byl tělocvik na teoretické úrovni jde hlavně dálkově, taky vzhledem k věku předpokládám, že nechcete zase chodit mezi mladíky. Ale jestli se dá studovat pedagogika dálkově nevím, i když ve vašem případě by to možná šlo.