Blackienaaa

Jací savci žijí v pralesích?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jací SAVCI obývají tropické deštné lesy ?? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Google: tropický deštný les savci a máš to. 🙂
Doplňuji:
Snad to není tolik práce.. 😉

Další odpovědi
Drap

Opice, různí hlodavci,prasata a určitě by se jich našl celá řada

bolak

Mrkni sem >
http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=sa­vec%20AND%20de%C5%A1­tn%C3%BD%20pra­les%20site%3Ah­ttp%3A%2F%2Fcs­.wikipedia.or­g&pbx=1&oq=&aq=&a­qi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=78979f8­98ac807d1&biw=1599&bih=7­97&pf=p&pdl=3000

lexx

100 opic a 25 tygrů, dohromady 125 savců

venkovan

Moskyti, komáři, klíšťata a další breberky co nám sají krev. A nejhorší jsou ti co nám vysají všechny nervy a iluze – třeba tchýně.