Katrous

Já a moje budoucnost.

Toto je slohová práce a potřebovala bych vědět co tam mám vypíchnout naipak co přidat děkuji všem za názory stačí otevřit: http://uloz.to/x2VK1hJ/­ja-a-moje-budoucnost-txt
Doplňuji:
Ano,děkuji moc za odpoved,čeština ale není vubec moje silná stránoa :D

Nejlepší odpověď
Efchen

Já a moje budouctnost
Jako každý i já si představuji svou budoucnost.
Mé současné plány do budoucnosti se ale trochu liší od těch, co byli v první třídě, kdy jsem si představovala, že se stanu archeologožkou a objevím zvláštní typ zvířete.
V součastnosti však uvažuji zaměřit se spíš na cestovní ruch a turismus.
Cestování a poznávání nových kultur mě baví a tak mi to připadá jako zajimavý obor.
Co ale potom? Mám jít na vyšší odbornou školu a splnit tak sen své babičce nebo se už zaměřit na své povolání?
Možná bych mohla zkusit vyšší odbornou školu, ale plánování mé budoucnosti není jedna z mých nejoblíbenějších úvah. (+ proč?)
tato věta se sem vůbec nehodí: Zdali se stane skutečností nebo ne, je ve hvězdách, ale jedno vím, a to že ji chci mít co nejlepší (připsala bych, co to znamená)
Jinak na slohovku je to dost krátké.