janeve

Invalidní důchod

jaký má vliv invalidní důchod na práci?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud jste ve 3. stupni tak si můžete přivydělat 56 litrů za ROK.

Jste více pod „dohledem“ Když makáte na plný úvazek tak je to pro sociálku signál, že důchod nepotřebujete a zahájí s vámi správní řízení o odejmutí invalidního důchodu.

janeve

na pokyn lékařky jsem si v době, kdy jsem byla zapsaná na úřadu práce, podala žádost o invalidní důchod. Teprve po té, co jsem práci dostala, mi přišla pozvánka k lékaři na OSSZ. Věřím, že pokud mi ho přiznají, bude to jeden z nejnižších stupňů. Má cenu i přes to jít na vyšetření a o důchod usilovat?