Džanička

Internet..

Mám dva stejné nové notebooky a chci si do nich nechat nainstalovat internet.Dá se jedna smlouva uzavřít na oba dva,a nebo musím mít na každý notebook jinou.Tohle to jde uplně mimo mě.Jak to máte vy,popř. u koho máte internet vy,a jste spokojeni?

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Smlouva jen jedna.Nejlépe je vytvořit si malou domácí síť,nejlépe bezdrátovou s jedním routerem.Jediný problém je v připojení,které neudáváte,tj. JAKÉ.Máte-li CDMA tak jen s roterem ASUS WL500gP a pod.,na který se nahraje prográmek od p. Koppela,to zvládne každý trochu zkušenější uživatel;z routeru je rozvod k jednotlivým PC kabelem nebo bezdrátově.Záleží dost i na vybavení PC.S tím Vám poradí v nejbližší prodejně či opravně(servi­su).Ale hlavní je , že vždy používáte a PLATÍTE JENOM ZA jedno PŘIPOJENÍ !! PŘEJI VÁM MNOHO ZDARU!!

Další odpovědi
panenka

Já když jsem si pořídila Internet tak jsem si nechála do místností nechat rozvést kábl na připojení k Internetu jeden mám v obýváku druhý v pokojíčku u dětí a ještě jsem si nechála rozvést kábl za poplatek do podkroví.Co se týče smlouvy Džaničko tak vám k tomu stačí jedna smlouva.