Nechápavé

Intel, nebo AMD?

Jaké procesory jsou lepši ke hraní her a tak celkově?

Odpovědi
Lamalam

Ke hraní her nevím, ale tak celkově bych řekla, že AMD dnes už nestíhá. Já tam mám Intel Core i7–5960X a jsem s výkonem celkem spokojená.

já12345

INTELLLLLLLL! absolutně! nezáleží jestli I5 nebo I7 lajk rozdíl nepozná(k hraní středně náročních her je I5dostačující,zá­visí to na grafické kartě…

zelí

Nejlepší volbou je i5 a to protože většina her nevyužije více než 4 jádra, takže HT i7ček je nanic.
AMD nestíhá ve výkonu na jádro, což je vzhledem k výše zmíněnému vcelku problém a dvojánobný počet jader to nezachrání.

CobblíkCZ

Pokud nemáš finanční možnosti a nechceš na tom hrát high-endy, ber nějaký výš nataktovaný AMDčko ;)
Pokud máš finance a chceš hrát něco tvrdšího, ber Intel i5 4460, neber i7ku, ve hrách nevyužiješ tolik fyzických a virtuálních jader ;)