miape

pokud sestavuji amd pc, mohu nakombinovat i s intel součástkami?

Doplňuji:
Karfik: nedělám ale budu a tak se dopředu ptám jestli by součástky amd (které fungují na jiném principu) ladily s intelovskými. Chci sestavit amd komp jen grafiku bych chtěl mít raději nvidiu. Ostatním děkuji za odpoveď

Odpovědi
Hamon

Kombinace

Pokud víš, co děláš, není problém. Např není důvod nedat disk od Intelu.

xxx3

Kombinace

dost záleží na tom, o jakou kombinaci se jedná. Procesor Intel nelze narvat do patice pro AMD. Rozhodně však není problém do PC postaveném na procesoru Intel strčit grafickou kartu od AMD.

Karfik

Kombinace

Proč děláš něco, čemu sám nerozumíš?
Doplňuji:
Pro jistotu kupuj tam, kde to můžeš bez problémů vrátit nebo vyměnit.