Dzejkob

Procesor INTEL nebo Procesor ADM ???

Jakému dát přednost? Který je všeobecně lépe hodnocený?

Nejlepší odpověď
Bedy

Já osobně mám dobré zkušenosti s AMD – výhodou je, že jsou levnější jak Intely a nabídnou to samé a jsem prostě na AMD zvyklý.
Jinak ve finále na to přijde kredenc, když si koupíte počítač s Intelem, tak rozhodně chybu neuděláte.

Další odpovědi
motobassak

Lepší je intel (rychlejší a méně žere).
Ovšem v poměru cena/výkon je lepší AMD
Pokud ti jde o hraní her tak ti stačí bohatě na dost dlouhou dobu AMD např. Phenom x4 965 nebo Phenom X6 1045T cena okolo 2000,– to jsou výborný procáky od AMD řadám FX bych se raději vyhnul.
Intel Core i5–3350P je taky super ale cena dvojnásobná.
Intel je rychlejší, ale rozhodně ne jednou tolik, jaký je rozdíl v ceně.

klob1

Tak se mi to pro tebe vše smazalo.Nevím,ale AMD bývali dobré,ale dneska už po zkušenostech jedině Intel,je to záruka na to,že Microsoft software ti na tom půjde.Je známé,že Intel vyrábí pro Microsoft a Microsoft pro Intel pečou spolu.Pak nevím mi Intel vydržel až do dnes a tak ho mám od roku 1996.Jistě,že už mám jinak i už 5 počítač. Druhý jsem si stavěl sám byla to dvojková Intel Celeron a ten šlapal 9 let bez problému až máti zaklapala jističem a bylo po něm.A odešlo to v konektoru an desce.Jinak vše OK,ale to prý nikdo neumí přiletovat.Pak jsem si nechal sestavit 4jádro a jedu..asi 5let.Asi 2 roky jedu i na noťas..Ale vždy mi nahrálo,že Intel raději čistý první,ne dvojková řada.Ta jela 9 let…Jinak výběr je na každém zvážení člověka.