Drap

Inspirovala mne otázka od Suwy. Od kdy do kdy je střední věk ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pojem střední věk -
vývojové stadium mezi 45 až 60 lety života člověka.

  • definici formuloval prof.PhDr.Rudolf Kohoutek,CSc

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/stred­ni-vek

Další odpovědi
led

Neviem, ešte som mladá, necítim sa stará na stredný vek. Mám len málo cez 6O…
Moja definícia z odkazu u Dr.Axla vo všeobecbosti naďalej platí.
Ďakujem, ja postojím, mladý pán…

anonym

K příznakům středního věku patří i recidiva s výpadky paměti, viz odkaz:
Doplňuji:
barbakane, kdyby ses obtěžoval nahlédnout do odkazu, seznal bys, že ten, kdo je nechápavý jsi ty sám!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/krize-stredniho-veku-kdy-je-ten-stredni-vek-abych-neco-neprosvihla-iv

pusinka50

No tudle se mi stalo, že mě pustil sednout starej pán, od pohledu opravdu přes 70 let a poté jsem se cítila jak spráskanej pes, protože jinak si krizi středního věku snažím nepřipouštět

anonym

Odtiaľ potiaľ !
Doplňuji:
Drape,mohl bys opakovat otázku? Někteří ji nepochopili! Dík

Drap

Nepovažuji položení podobné otázky za exes, stejně jako názory tak i osazenstvo těchto stránek se vyvíjí

anonym

Ale Drape, odborná definice je dána, viz citace hanny 2, na to názory osazenstva nemají pražádný vliv. Pokus o výmluvu, že opakuješ otázku, ti nějak nevychází.
To je podobný argument, jako by ses ptal jaké si kdo myslí, že je napětí v zásuvce!
Když už chceš opisovat cizí slova, aspoň je opiš správně – „exces“, takhle jen deformuješ význam!
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=exces

anonym

ad hanny 2, tutéž definici jsem uváděl již v mém původním odkazu uvedeném v odpovědi. Takže dík jen za doplnění autora.

anonym

Doktore,Drap se neptal jaké jsou příznaky,ale doba odkdy dokdy!
Apropo,já se vždy obtěžuji nakouknout do odkazů,tedy pokud mne zajímají!

anonym

A právě v odkazu je od kdy do kdy, takže replika jen naznačovala, že odpovědi již byly vloženy, čímž tazatel prokazuje poruchy paměti, když se, zapomínajíc, ptá nanovo. Ještě pořád nechápeš?

anonym

To ano,chápu,ale měl jsi odpovědět,třeba tím odkazem.Tvá odpověď u otázky nemá nic společného.

anonym

Vždyť jsem přece odpověděl tím odkazem a poznámka je jen obdobou připomínky: „Otázka zde již byla, viz odkaz“! (Ve smyslu – zapomínáš, že už se tu na totéž ptalo). Je únavné opakovat totéž, když někdo nechce slyšet a ty zřejmě zase odmítáš chápat zřetelný text. Zajímavé, že všem ostatním to bylo jasné. Pokus se oprostit od osobních emocí, k tomu se tu uchyluje spíše dámské osazenstvo.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byla-by-pro-vas-zajimava-kniha-sepsana-na-zaklade-nejzajimavsjsich-otazek-a-odpovedi-na-techto-strankach