micosek

Kde nalézt informace o práci Vývojář?

Dobrý den, mám do školy prezentaci o práci Vývojář aplikací a her. Musí tam být charakteristika práce, požadované vzdělání, zdravotní omezení, uplatnění, perspektiva (zaměstnanost, průměrný plat, poptávka na trhu práce).. Jenže já nevím, kde to všechno najít. Už jsem hledal skoro všude, ale nic a nic to najít. Jen mi to hledá programátory, ale to není to samé ne ? Neporadí mi někdo, kde to najít ? Díky moc, už fakt nevím co s tím :(

Odpovědi
gecco

Programátor je ´širší´ pojem, než Vývojář (kromě programátora to může být i grafik, sepisovač manuálů, tester…).
😉

Doplňuji:
Sorry – naopak → „Programátor je ´užší´ pojem“…
😉