lucille

hypotyreóza?

ahojky.. mam menší problémek.. jsem šíleně zpomalená.. i cizí lidi mi říkají že jsem jak zpomalenej film x).. neumím udělat nic rychle ne že bych se nesnažila nebo tak.. ale prostě to nejde..:/.. jako joo v tělocviku a tak to joo ale zase se šílene rycle unavím.. už nee jednou mi bylo řečeno že by to mohla být hypotyreóza nebo jak že se tomu říká..x) koukala jsem na to na netu a našla jsem tam takovou pěknou větičku která uplně přesně vystihuje muuj problemek:…
„Nemocný je unavený, spavý, pohybuje se pomalu a rychle se vyčerpá. Trpí zimomřivostí, často si stěžuje, že je mu chladno, chodí hodně oblečen a vyžaduje teplé prostředí.“ …
Měla jsem pocit jako by mluvili o mě..:D

Nejlepší odpověď
Alesh

Všechno je možný, zvlášť v dnešní době. Taky únavový syndrom je v „módě“. Internetové zdroje, zvlášť co se zdraví týče, je nutné brát s rezervou. Kompetentně se k tomu může vyjádřit pouze lékař.
Jinak to chce zdravě žít, čerstvý vzduch, slunce, kvalitní strava tj. hodně ovoce a zeleniny, pravidelný pohyb atd.

Další odpovědi
AnnaH

odebrat krev a výsledky máte za 2 hoďky…

BandiOl

Dobrý den. Jedná se o poruchu štítné žlázy.
Zajděte si k lékaři.
Já jsem měl hypertyreózu, bral jsem léky, pak jsem šel na operaci, časem se to ale částečně vrátilo.
Začal jsem trénovat cvičení tajči a čchi-kung. Po třech letech tréninku jsem si uvědomil, že uvedené problémy již nemám.
V každém případě ale zajděte k lékaři.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

venkovan

Být zpomalený má i své výhody – než někam dojdu,rozmyslím si co chci koupit, tak to prodají a ušetřím. A jinak – přes internet si nemoc nevyřeší – jedině návštěva lékaře.