kuba888

hypoteka po insolvenci

dobrý den jsem cca pul roku po skončení insolvence kterou sem zaplatil 100% a mám osvobození ze soudu,.,od insolvence se dost změnilo,.,mám manželku a dítě a bydlíme v nájmu za 10 000kč a chtěli bysme jit do svého,.,myslíte že nám někdo dá hypotéku???je mi 26 a do insolvence jsem šel skrz moji nerozvážnou blbostí,.,

Odpovědi
Pepa25

Nejlepší je žádat až po výmazu z insolvnečního rejstříku. Nerozumím formulaci „zaplatil 100% a mám osvobození ze soudu“, chtělo by to vyjasnit. Lhůta je totiž buď 5 let v případě proběhnutí oddlužení, ale pouze 3 měsíce v případě zastavení řízení např. při zaplacení všeho a vzetí návrhu zpět. Viz také
http://abivia­.cz/tema/1286-anina/

David Vozák

Dobrý den,

z Vašeho příspěvku vyplývá, že jste úspěšně prošel oddlužením. Mám zato, že nic nebrání tomu, abyste o hypotéku požádal.

Sám nejlépe zjistíte, zda jsou hypotéční ústavy ochotny poskytnout i hypotéku osobám, jež oddlužení absolvovaly.

Toto rozhodnutí je totiž pouze na nich. K výmazu údajů z insolvenčního rejstříku o Vašem oddlužení skutečně dojde až po uplynutí 5 let od jeho ukončení. Dříve to zákon neumožňuje.

S pozdravem, JUDr. David Vozák

Romca75

Dobry den take resim hypoteku po insolvenci a rada bych se zeptala jak jste dopadl vy? Poskytuje nekdo nam po bankrotu hypoteku? Zatim mne banky odmitaji i s kontokoren­tem,hruza.deku­ji.Havlova

ServiceOffer

BUSINESS LOAN PERSONAL LOAN HERE APPLY NOW WhatsApp +918929509036 financialserviceoffer876@gmail.com Dr. James Eric

Hong Kong

Příspěvek smazán administrátorem.

kuba888

splnil jsem 100% zaplacení cca za 3 roky,Jak mám požádat o výmaz?

kuba888

splnil jsem 100% zaplacení cca za 3 roky,Jak dlouho trvá výmaz??