Nechápavé

K čemu a jak se používá hydratační krem na obličej?

Na co se pouziva?
K cemu to je?
Hydratacni krem Nivea
Dostal sem to k Vanocum a nevim na co to je, jestli je to nejaka paštika na chleba, nebo krem na oblicej.

Nejlepší odpověď
marci1

I muž může mít krásnou pleť na obličeji. 🙂
Hydratační krém poskytuje okamžitou úlevu suché a napnuté pleti.
Pleť dlouhodobě a intenzivně hydratuje.
Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film.
VÝSLEDEK:
Zdravá, svěží a pružná pleť bez mastného filmu.
Doporučuje 9 z 10 mužů. 🙂

Další odpovědi
quentos

Když je to krém na obličej, tak to asi nebude na chleba…
K předchozí odpovědi už snad jen dodám, že se užívá nejlépe po sprše či koupeli a pak taky kdykoli jindy, kdy cítíme, že je pleť suchá (např. drolí se).
To všechno by ale mělo být napsáno v návodu k použití.

anonym

už v názvu, že je hydratační, tak je jasné, že se tím kůže hydratuje (nasycuje vodou a tukem) a pak je pokožka pružnější. osobně se raději hydratuji vnitřně, nemusím mít obličej jako ..........

GabulkaA

Já jsem ho začala používat na suchou pleť a fakt mi pomohl. Používám řadu iuvenio a jsem nadšená, určitš doporučím :)