Hufnágl

Hrávali jste DOS hry?

Měli jste nějakou oblíbenou?

Nejlepší odpověď
Alesh

Prince of Persia
Wolf 3D

Další odpovědi
Arne1

Simcity. Neverhood. A občas něco dalšího.

aliendrone

Já začal hrát už na osmibitech. ;) :)
Mezi oblíbené DOSovky (je jich TOLIK) např. Dune II, Jagged Alliance, Wolfenstein 3D, Doom, Doom 2, Quake a Duke Nukem 3D (What do you waiting for, Christmas?), Quest for Glory a spousta překopávek, které byly portovány z Motorol (Amiga, Atari), jež byly obecně lepší, než DOSovní verze (hlavně zvuk) jako Cannon Fodder, Civilization apod. :)

Justin1

Hrával jsem nějakou dosovou hru, kde jsem létal se stíhačkou, ale název už si nepamatuju. Několikrát jsem si zahrál i hru „Mechanik“, která simuluje řízení vlaku pražského metra. Jezdilo se z Florence na konec tunelu, odkud vychází kolej vedoucí do depa Kačerov. Potom jsem taky hrával retro hry „Jumpman Lives“ a „Jumpman Zero“, tyhle hry možná už nebyly pro DOS, i když tak vypadaly, fungovaly i ve Windows XP.