jirka F

Hráli jste někdy nějakou hru, která byla takzvaně o nervy?

Nejlepší odpověď
Lotr2008

scrabble

Další odpovědi
GM

Ano. 40 života s tím člověkem, co jsem si vzala.

Rokio

Ano, skořápky na WTLS.

Roman71

Flappy Bird.. Nervák na n-tou! :D

quentos

Asi 30 let hraju scrabble, z toho 15 let závodně, a ten je občas o nervy taky, obzvlášť hraje-li se v týmech (prohraješ-li za sebe, nevadí to tolik, jako když zaviníš prohru týmu).

hybernia

Hraji od roku 2004 World of Warcraft, už mě žádná hra nemůže rozhodit.

led

Hrá sa v reále. Pravidlá sa počas hry často menia. Aj vy ste jej hráčmi, ale mnohí si to neuvedomujete, alebo nechcete priznať. Nehrá sa na šachovnici, ani nehľadajú slová v rébusoch, nie sú to ani Colinsovej „Hry o život“ (aj sfilmované), či Hellerova „Hlava XXII“…
Je to hra, kde pohľadom na súčasnosť, hodnotíme minulosť a plánujeme budúcnosť.
Je to „Boj o oheň“, boj o život tvora zvaného Človek. O jeho budúcnosť…

KeltskýŠaman

Divoké kmeny

Hermelín D

Geometry Dash, mám tam 1000 hodin a jednou jsem načepoval mirindu do klávesnice (ono těch pití bylo víc) jee to byli časy,

CL

Za mě je to rozhodně FIFA

hippeace

Dark Souls