Rokio

Hrál z vás někdo RPG hru Gothic?

Pokud jste celou sérii hry Gothic hráli, nebo jen jeden díl, co se vám na ní nejvíce líbilo a co byste této hře vytkli?

Odpovědi
replicator

Hrál jsem všechny díly Gothic, všechny Risen a Elex taky (všechno od Piranha Bytes).
Gothic 2 s návraty 2.0 byl nejlepší a Gothic 1 s temným tajemnstvím.
Nelíbí se mi, že když si vyvolám přes cheaty nějakou potvoru, edituji její vlastnosti a odejdu tak potvora zmizne a začne někde ve starém táboře lovit ubohé kopáče!