♥♥♥

Hrajete tu někdo www.howrse.cz??

a chcete pomoci třeba s cílem nebo něco jiného???

Odpovědi
lenisek01234

Ted je mi 13 a půl.Hrála jsem ho asi před rokem byla jsem do toho úpln zažraná.Jenže já měla víc účtů a oni na to přišly a zákazaly mi to hrát na 2 měsíce tím se mi pokazila celá moje stáj kde si ke me lidi dávali koně a přestala jsem to hrát.A navíc už mě to ani nebavilo je to spíše pro menší ale hrala jsem to i tak.

pája139

Ahoj hraji tu hru a nevím jak získat hříbě s hvězdami znamenitost (nechci si ho koupit)

twl.omg

Hraju tuhle hru … A ne nepotřebuji..