miláSimča

Hrajete na nějaký hudební nástroj ?

Já ne , ale chtěla bych začít.

Nejlepší odpověď
orwell

V mládí to bylo několik nástrojů, v současné době zbyly klávesy, které poslední 3 roky dost zanedbávám. Jestli máš chuť tak neváhej a začni. Já bych osobně doporučoval kytaru, nebo klávesy. Naděláš s tím dost muziky a nepotřebuješ k tomu nutně nějaké spolupachatele. Flétna je taky dobrá, ale u těch dechových nástrojů to bez doprovodu (např. klavír) jaksi není ono. V současné době je velký výběr v elektrofonických klávesových nástrojích, které obsahují automatickou doprovodnou jednotku a vymoženosti, o kterých se nám dříve ani nezdálo. Nauč se noty, vyplatí se to. S trochou muziky uděláš radost sobě i druhým.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Klávesy, Elektrická kytara,Basová Kytara,občas si zpívám.

gecco

Já hrozně rád zpívám, ale hraju leda tak na kazoo, hřeben a nervy…
😉
No – to zpívání musím upřesnit, zpívám hrozně A rád.

teufl

Zobcová a příčná flétna

Lamalam

Umím pár akordů na kytaru, ale žádné velké hraní to není.

JaniA

zkus umeleckestudio.cz, tam tě naučí…