Kotr

Hrajete loterie typu Sazka?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ne.
Nikdy nedávám peníze do ničeho, kde o výsledku rozhoduje náhoda.

Další odpovědi
Drap

Ne

Lgee

Ne, je to podvod!

anonym

Ne, až budu mít potřebu vyhazovat peníze do kontejneru najdu rozhodně bližší popelnici než pobočku Sazky …

nyjono

Ne.
Znám lepší způsob zábavy, výdělku i vyhazování peněz.

aliendrone

Ne, podobně jako Kepler mám raději skutečný aktivní hazard. (Jakkoliv oproti němu v omezené míře, na ruskou ruletu apod. mě neužije.) ;) :D :D