Niikii

How I spent my Easter holiday

Ahojdostali jsme za ukol z angličtiny napsat co jsme dělali oVelikonocích a že si to můžeme najít na netu 🙂 ja ale nikde nemůžu nic najít.Je tu třeba že byli o prázdninách v Paříží a to já opsat nemůžu ☹ nevíte? Nebo alespon nejakou stránku??

Nejlepší odpověď
jennysh

A co jsi dělala o Velikonocích?,Se­piš to zde a Já ti to rád přeložím pomocí Googlu.

Další odpovědi
hippeace

http://www.u-web.dk/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=284:h­ow-i-spent-my-easter-holiday&catid=40&I­temid=220 neco takoveho?