annas

Hodný, nebo zlý pejsek? Černý humor?

Žena dopije kávu a odchází z cukrárny a všimne si podivného smutečního průvodu, který míří na blízký hřbitov. Černý pohřební vůz, za ním asi po 50 m jede další pohřební vůz. Za vozy jde žena s pitbullem na vodítku. Kousek za ní ji následuje asi 200 žen jdoucích v řadě za sebou.

Žena se diví a opatrně přistoupí k ženě se psem a říká: „Je mi opravdu líto vaší ztráty. Uvědomuji si, že teď není vhodná chvíle, abych vás vyrušovala, ale nikdy jsem neviděla takový divný pohřeb. Čí je to pohřeb?“

„Mého manžela.“
„A co se mu stalo?“
Žena odpoví: „Můj pes ho napadl a zabil.“
Ptá se dál: „A kdo je v tom druhém voze?“
Žena odpoví: „Moje tchyně. Snažila se pomoci mému manželovi, když v tu chvíli se pes obrátil proti ní.“

Mezi oběma ženami se rozhostilo dusné ticho.
„Můžu si půjčit toho psa?“
„Postavte se do řady… !!!“

Nejlepší odpověď
anonym

🙂
Ja jsem zvedava jen na odpoved " jednoho " naseho " kolegy ". 🙂
P.S. Led , vas pan a tchyne asi nejsou na odpovedich zaregistrovani , ze ? 🙂 -iv-

Další odpovědi
led

Na ktorej stránke sa registrujú prihlášky?
Aké sú podmienky prenájmu?
🙂
Doplňuji:

  • iv-,

nemá čas odpovedať, stojí v rade 🙂

arygnoc

  • iv-:

kdyby všichni čekatelé na toho psa poznali moji extchyni, určitě by mi přepustili ve frontě první místo.
Jen se bojím, že ten pes by to nepřežil.

anonym

Ad iv a led, nechal jsem vás vykecat.
Ale jestli byla ta nenápdná narážka na mne, tak jsem si byl ověřovat, zda je matka iv (moja svokra), ještě na živu. Zatím došlé informace napovídají, že nikoliv anebo přinejmenším bydlí v dostatečné vzdálenosti.
Jinak já už patřím k nové generaci vzdělanějších ženichů, kteří ovládají mnohé recepty, jež naše slavná policie vyhodnotí jako nehodu.

Deli

Krásný černý humor…

Já se s tím ale neztotožňuji, manžela mám zlatého a tchyni fajn 🙂

coco

Hehehehehhaha­hahahohohohoo­oooo…:-)

led

  • iv-

Nič v zlom,
manželovi sa vtip páčil a hneď sme mysleli na psov našich mladých.

Dobre sa mi teraz robia vtipy o svokrách, ale zle sa mi to počúva 🙂

anonym

Aha ! Tak snacha ma uz psu radeji vice ?? To asi , kdyby jeden " zklamal ". ! 🙂 -iv-

led

istota je istota 🙂

anonym

Ad led, tvá zmínka mi připomíná obdobu:
„Sichr je sichr, říká jeptiška, když na svíčku natahuje prezervativ.“