Rišo

Hodí sa shiba inu do 3izboveho bytu?

Ahoj chcel by som sa opýtať či sa shiba inu hodí do 3 izboveho bytu. Na shibu by som mal dostatok času ale chcem sa opýtať či by nebol zlý pokial by som nebol doma. A pokial nie tak mi poraďte prosím vás nejaké vhodne plemeno okrem takých menších. ďakujem :)

Odpovědi
Drap

Pokud se mu budeš dostatečně věnovat a několikrát za den s ním chodit ven, tak proč ne. Ovšem u každého psa musíš počítat s tím, že při nedostatku zábavy, když bude sám doma, tak bude štěkat. Sousedé to většinou nemají moc rádi.

Kepler

Zrovna tenhle pes by se do bytu hodil, protože je čistotný, téměř neštěká a samotu snáší dobře. Spolu s tím, že má roztomilý vzhled to jsou dobré vlastnosti, ale tím to končí. Vyžaduje zkušeného chovatele, je to individualista jako kočka, je hloupý, neposlouchá a je to útěkář. Počti si: https://www.web­fordog.cz/atlas-psu/shiba-inu/

elkon

Pes do bytu nepatří, jestli nemáš zahradu.Chování psů v bytě bych zakázal, je to týrání zvířat, pes potřebuje volnost.