Avatar uživatele
hanulka11

Hnízda pro zájemkyně

bohužel jsem nemohla odpovědět do otázky.Zákon schválnosti zapracoval -skončily mi možnosti odpovědět.
Doplňuji:
Takže si koupíme rozvírací velkou formičku na hnízda -v tom je celý fígl.Protože malou formičku byste nenaplnily ananasem i krémem. Recept je stejný jako na klasická hnízda /jen upozorňuji udělejte opravdu více dávek/ . Kupte si plechovku ananasového kompotu, nakrájejte z něj kostičky.Formičky plníme těstem a na dno dáme kostičku ananasu z konzervy a na to stříkneme krém a přiklopíme piškotem . A to je celá věda.
Přišla jsem na to tak, že když jsem tu formičku koupila, tak jsem si říkala, proč dávat tolik krému ? Zkusila jsem ananas a mělo to veliký ohlas. Ze 4 dávek udělám 76 hnízd. Takže hospodyňky dejte se do toho, vyzkoušejte a dejte pak vědět jak to dopadlo
_____________­________________________­_______

Uzamykám tento příspěvek, protože se nejedná o otázku. Ke komentářům k receptu prosím využijte diskuzi, která zůstává přístupná.

Pokud si přejete kontaktovat jednotlivé uživatele, využijte prosím možnosti poslat email v profilech jednotlivých uživatelů.

Administrátor
Odpovědi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? SSarahh, hanjimka, elektrikář před 4950 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

To je super fígl. Moooc díky. Jen mě napadlo, jestli se dříve nekazí s tím ananasem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

Take dekuji,to by me nenapadlo,na oplatku zkuste misto kremu vajecny konak.

před 4950 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek