hanulka11

Hnízda pro zájemkyně

bohužel jsem nemohla odpovědět do otázky.Zákon schválnosti zapracoval -skončily mi možnosti odpovědět.
Doplňuji:
Takže si koupíme rozvírací velkou formičku na hnízda -v tom je celý fígl.Protože malou formičku byste nenaplnily ananasem i krémem. Recept je stejný jako na klasická hnízda /jen upozorňuji udělejte opravdu více dávek/ . Kupte si plechovku ananasového kompotu, nakrájejte z něj kostičky.Formičky plníme těstem a na dno dáme kostičku ananasu z konzervy a na to stříkneme krém a přiklopíme piškotem . A to je celá věda.
Přišla jsem na to tak, že když jsem tu formičku koupila, tak jsem si říkala, proč dávat tolik krému ? Zkusila jsem ananas a mělo to veliký ohlas. Ze 4 dávek udělám 76 hnízd. Takže hospodyňky dejte se do toho, vyzkoušejte a dejte pak vědět jak to dopadlo
_____________­________________________­_______

Uzamykám tento příspěvek, protože se nejedná o otázku. Ke komentářům k receptu prosím využijte diskuzi, která zůstává přístupná.

Pokud si přejete kontaktovat jednotlivé uživatele, využijte prosím možnosti poslat email v profilech jednotlivých uživatelů.

Administrátor
Odpovědi.cz

Odpovědi
ReHu

To je super fígl. Moooc díky. Jen mě napadlo, jestli se dříve nekazí s tím ananasem.

iceT

Take dekuji,to by me nenapadlo,na oplatku zkuste misto kremu vajecny konak.