zuzik18

Hledám ojeté auto do 20 000 Kč, spotřeba do 1.2, najeto 90 000 km. Jaké je ideální a méne poruchové??

Odpovědi
Drap

V ceně do 20000 nelze určit.

cochee

Spotřeba do 1.2? Nespletla sis termity? Jestli opravdu myslíš spotřebu, tak takové auto nenajdeš a už vůbec ne v ceně do 20000 Kč.

RedBox

Já chci taky auto se spotřebou 1.2 -.- . Nemyslela jsi obsah?

Reezo

Ty nejnovější hybridi se možná dostanou na spotřebu 1 litru na 100 kilometrů. Jinak vozidlo za 20 000,– Kč nebude žádný zázrak a nejšpíš nebude mít žádné ochrané prvky posádky. Maximálně pásy.

Dochy

Za 10000 Ti mohu střelit felicii kombi. Jezdí hezky, ale karosérie je zrezlá, semtam do ní teče, najeto cca 180000, spotřeba (při mém stylu jízdy) je mezi 6,5–7l benzínu.
Tak to jen pro představu o cenách, nepředpokládám koupi 😉 … Inzertní servry jsou jinde.

krabiceodbot

Zkus si najet třeba na www.tipcars.com , tam si zadáš přesné parametry, jaké od auta čekáš a vyhodí ti to kusy na míru+tam najdeš recenze na konkrétní modely…

mojitek

myslíte do objemu 1,2 litru asi(tj. do 1200ccm).Pokud je to kvůli pojistce,tak to můžete mít i Feldu 1289 ve stejným tarifu. za 20 tis koupíte v pěkným stavu a spotřebe je ok(samozřejmě záleží jak a kde jezdíte)