dj.david1234

Hledám název …

Zdravíčko… hledám název firmy či jak to mám nazvat výukového programu Cyklista (myslím, že se to tak jmenuje) Je to výukový program pro děti na ZŠ, ve kterém se učí, co vše má být na kole a jak se jezdí.. Pamatuji si, že na konci jízdy byl hrad.. Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
venkovan

www.uraznenina­hoda.cz , www.ibesip.cz, apod. zadej si ve vyhledávači vyukové programy, cyklistika apod., a určitě najdeš podstatně víc než ti říkali ve škole.