gnosis

Hledám 3D mapu sledující pohyb známých těles ve vesmíru s možností zrychlit, zpomalit, zastavit běžící čas.

s orbitami planet(ek), komet, moznosti cestovat kamerou k ruznym hvezdam, zafixovat kameru na jakekoli teleso, popr. bod na telese, dale moznost zobrazeni hvezd v souhvezdich spojenych carami, a pak moznost zobrazeni techto car uplne z jineho mista ve vesmiru. paradni program nejen pro astromaniaky jako ja, kdysi jsem ho mel, ted ho nemuzu najit.. predem diky.
Doplňuji:
tak diky za stelarium, navedlo me to k tomu co jsem hledal – jmenuje se to Celestia -
http://digital­ne.centrum.cz/ce­lestia-vzhuru-do-vesmiru-a-treba-hned/

Nejlepší odpověď
irij

Nevím , zda bude vaše požadavky splňovat. Já mám ze STAHUJ.CZ program STELLARIUM. Pokud najdete lepší rád se také přiživím.