Filip84

Hledali by „baroni“ peníz, kdyby se jim při hledání penízu stal „ouraz“? 😈

Vytvořme si modelovou situaci: „baron“ dojde na Bahnhof, třeba takto ve Znojmě (opravdu, jenom per exemplum! 😈), dojde k automatu na Kaffee, strčí ruku do toho mincovníku k mincí vracení, aby zkontroloval, zda-li se tam nenachází peníz, a ten zásobník ho kopne. Pak dojde Kredencie (nebo Hildegarda, Valburga, Anastázie – dneska se ti fakani nemůžou jmenovat normálně: Petra, Terezka, Janička …🙈), hodí do automatu padesátikorunu, automat jí Kč 15.00 vydá (ve 2 ks penízů, ok? 🤓), ona pro ně sáhne, a jí to nekopne. Když to „hlavatý“ hledatel penízů uvidí, hned, jak Kredencie odejde, doběhne k automatu, vrazí tam prsty, a – ano!: dostane ránu! 😎😈

Modelová situace #2: dojde „vévoda“ do Kauflandu. Zavazí obecenstvu ve dveřích, security opicajt ho na to „jemně“ upozorní, třeba mu dá ránu elektrickým paralyserem, aby si všiml, no a tak „vévoda“ jde k automatu na Kaffee, strčí tam prsty, jestli tam není peníz v mincovník spadlý, chudák, opuštěn a dostane ránu. 😎😈

Ano, musela by tam být kamera, kterou by musel někdo sledovat, a ten, jak by přišli „hledači penízů“, by zmáčkl tlačítko. A hledač by dostal ránu! 😎😈

Zavazeli by pak „baroni“ u těch rozličných automatů a hledali by peníz? 😈

A ještě něco úplně jiného: hledali byste, za takových podmínek, peníz? 😈

P. S. Na obrázku je mincovník, který se dá také upravit pro potřeby ochrany proudem elektrickým. 😈

Nejlepší odpověď
Disraeli

To si piš, že jo. ;) Pro drobásek cokoli. Tak když ho náhodou někdy venku potkáš, tak vem drobný a hoď je na silnici… hned za nimi bezhlavě skočí. 😅 Případně do potoka, řeky, fontáty.

Další odpovědi
Rokio

Naštěstí k tomuto nikdy nedojde a za pouhé překážení u dveří by byl zásah od ostrahy zjevně nepříměřený (například použití taseru).

Filip84

Disraeli: Asi si udělá elkon vejlet do Znojma s hromadou drobných v pytlíčku … 😉😈

Disraeli

Jó no.. 😆 Ale on by se neobtěžoval. A když už, tak by se nezdržoval mincema – by ho rovnou strčil. 😅

Filip84

Rokio🤪: A jako? Jak jsi přišel na to, že ti dal ránu security opicajt? Ne, on jenom tak kolem tebe prošel, a při tom projdení jsi ty dostal ránu. Náhoda: asi statická elektřina! Že ti dal paralyserem? Jsi paranoidní, musí ti upravit prášky! 😈😂

Jo, a jen tak mimochodem, taser naši security opicajti fakt nemají – kdo by to platil!? 😅

Rokio

Filip84: Zpětně si to uvědomuji, takže už to není paranoia, nýbrž zkreslené vnímání.

Filip84

Když budeš vidět, jak Ti dal security opicajt ranu, kdy ke zranění nedošlo, kdy byl pátek, tak pak si uvědomíš, že jsi žádný paralyser neviděl, kdy se Ti to jenom zdálo, kdy byl pátek, kdy ke zranění nedošlo, kdy paranoiou netrpíš, kdy šlo o zkreslené vnímání?

To, potom, bude protokol, jak tři nohy!