Frogman

Hlasovali jste letos pro někoho v Eurovizi?

Za sebe musím říct, že letošní výběr songů je oproti loňskému o několik levelů výš. Nejvíc se mi líbí Olga Lounová – Dark Water.

Pro koho jste hlasovali? Který song se nejvíce líbí vám?

https://eurovi­sionworld.com/es­c/czech-republic-here-are-the-songs-for-escz-2020-online-voting-open

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano

Za mě to je rozhodně Olga Lounová.
Její songy jsou prostě nej :)
Cristovao se může jít bodnout ať se
přejmenuje sebevíc, nijak mě neoslovuje.

No a vybrali to potrhlo Bena Cristovao BLÉÉ
.. co na to říct ušišlaný nemehlo ..

Další odpovědi
Kajoch

Ano

Olga Lounová…

Kelt

Ano

Myslím, že jsem hlasoval . Jestli to bylo lepší, nebo horší, nemohu posoudit. Vím, že A hlasoval pro B a B hlasoval pro A, asi v několika případech. A hlasoval jsem proto, že jsem se napojil na jejich stránku. Jinak je mi to úplně jedno.

EKSOT123

Jiné

Ne něvěděl jsem o tom. Ale když na to teď koukám, tak mě stejně nic nezaujalo. Kdybych musel hlasovat, tak pro Karelll. Je velká záhada, proč je obliba písní tak individuální věc.