quentos

Cranberries budou v Praze, necháte si je ujít?

Já tedy jedu a sestra taky, takže ten večer bude na Odpovědích minimálně o dva méně… po Laře Fabian a Alanis Morissette to bude již třetí letošní splněný hudební sen…

Nejlepší odpověď
badisko

Klidně, nejsou můj šálek čaje

Doplňuji:
ikdyz si je poslechnu ..nemusim jit na koncert …navic jsem v jejich domovine a ne v CR…takze by to bylo trochu na hlavu letet do CR na koncert ..The Cranberries

Další odpovědi
david22

Rád/a bych šla, ale nehodí se mi termín

Doplňuji:
Spíš než termín, nehodí se mi cena. Ale Irský folkrock můžu, zkusím na stání.

Rocker

Rád/a bych šla, ale nehodí se mi termín

Doplňuji:
Bohužel nejdu,ale 7.srpna musíme jít na Rogera Waterse-The Wall.Byl jsem v 94 na Strahově na Floydech,zatím nejlepší koncert jaký jsem zažil,takže chci na něco podobnýho vzít synka.

huxa

Klidně, nejsou můj šálek čaje

Doplňuji:
a nezapomeňte na red hot chilli papers, kteří byli koncem srpna také v Praze :)

anonym

Klidně, nejsou můj šálek čaje

ten který je

Klidně, nejsou můj šálek čaje

Beer4Real

To je mi novina, to si nemůžu nechat ujít, okamžitě jdu shánět lístky po všech čertech...

Doplňuji:
jejich hudba se mi líbí ale na koncert se nechystám :)

Babe

Klidně, nejsou můj šálek čaje

Doplňuji:
Kdyby mi někdo dal lístek zdarma, klidně pudu.

Damiana

Klidně, nejsou můj šálek čaje

Jejich muzika mi fakt nic neříká, a abych byla upřímná, hlas zpěvačky Dolores O'Riordan je mi nepříjemný. Na můj vkus až moc hýká.:-)
(Abych nevypadala zaujatě, ze stejného důvodu nemusím třeba Jamese Blunta.)

MacChill

Klidně, nejsou můj šálek čaje

Doplňuji:
Cranberries mam docela rád, ale jejich koncert si asi ujít nechám..

Lucijej

Nenechám, i kdybych měl/a někomu sedět na klíně

To jsou novinky!!!!
Doufám, že jsou ještě lístky…

chachar1922

Klidně, nejsou můj šálek čaje

Doplňuji:
Znám od nich písničku Zombie a ta je fakt drsná. Ale nic víc se mi moc extra nelíbí.

david22

Co bych si ale nenechal ujít, jsou The Corrs. Začal jsem je poslouchat teprve nedávno. Nevíš, byli tu koncertovat v Praze?

quentos

na ty bych šel taky, kdyby tu byli – taky jhe dost můžu. Myslím, že o nějaký jejich pražský koncert jsme už přišli – v roce 1998, kdy byli v Praze předskokany Sotunů http://kultura­.idnes.cz/lep­si-nez-rolling-stones-to-potesi-dud-/hudba.aspx?c=A040611­_225206_hudba_kot

quentos

*stounů

quentos

huxa: ty jsem si nechal ujít zase já – sice je můžu, ale zas ne tolik, abych kvůli nim razil do Práglu ;{)>

Sůwa

Na odpovědích bude o dva méně, ale v „Práglu“ zas o dva víc. Správně se to tu jmenuje PRAHA, to je celkem snadné k zapamatování 🙂

quentos

dík, to jsem nevěděl :{)>

quentos

oprava předposl. možnosti na šel/šla