tomborova

Harje někldo Howse ?

Doplňuji:
Hraje někdo Howse ? A jak se jmenuje ?

Odpovědi
Edis

Jasně, super hra. Jmenuju se Edit a ty?

auluk

Ahoj :) nejsem žádná královna gramatiky a ani mi nejde ve škole mám z diktátů nehezké známky ale snad by sis příště mohla přečíst co píšeš jako nadpis

huxa

další vychumovaná bl*ka, co je více na internetu než ve škole?

Advance

Ano, já ho hraju!!

Alč@

Hrála jsem, ale po pár minutách mě to přestalo bavit.

Advance

huxa, no promiň??? Kdyby tě to náhodou zajímalo howrse je hra kterou hrají jak ženy tak i muži!!! A věk se pohybuje kolem 6 až 60let.