Hárání po porodu

Zajímalo by mě, za jakou dobu se začíná hárat fenka po porodu. Rodila v prosinci, tak kdy můžem čekat hárání. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vim ja, tak je to cca za 5–6mesicu,tak to bylo u me foxterierky.

Další odpovědi
BENYTA

Můj názor a zkušenost je 6 měsíců,s tří­týdenní tolerancí.Takže červen.Pokud tedy nebyly nějaké hormonální komplikace,vy­volávání porodu atd.

Zdroj: hoddogpinc.es­tranky.cz

Q

U malých plemen většinou od nakrytí 6měsíců, u větších 8měsíců od nakrytí. A´t je to jakékoliv plemeno, nedoporučuji při tomto hárání nakrývat!