magicm18

HADANKA zkusite ji uhodnout?

Jde jedna husa za druhou husou .Kolik jde hus?

Nejlepší odpověď
kenyrts

samozřejmně,že tři !!!

Další odpovědi
standa

Vzhledem ke stručnému zadání otázky by odpověď mohla klidně znít i takto: „Jdou NEJMÉNĚ tři husy“ 🙂

9 řemesel

Normálně 3, ale jestli ty dvě někde sedí ,tak jenom jedna ( ta třetí).
Ale také se může jednat jen o jednu která jde za tou druhou , která třeba stojí = nejde.

wenda

minimálně tři. Ale může jich být více

Iveta

Já myslím, že jsou přesně tři. Za tou „druhou“ jde totiž jen „jedna“:-)

anetadela1

Já bych řekla, že můžou být pořád i dvě. Protože když chci, aby např. moje dvě dcery šly za sebou tak jim taky řeknu „běžte jedna za druhou“ a jsou pořád jen dvě.

-KaTkA-

jasně že tři:D