Maggie.b

Hádanka: Kolik má dohromady rodina Simpsonových (kromě zvířat) prstů (jen na rukách)?

Odpovědi
EVIL

každý zniych má 4 na jedné ruce tkže 8 na 1 osobu tkže homer marg megie liza bart babicka od homera a deda a babicka od marge bratr od homera takže 81?? a jesti nepočítáš bratry a dedy babicky atd a jenom homere marge lizu a barta a megie tak jenom 40