Avatar uživatele
anonym

Hádanka: Co je na světě nejspravedlivěji rozděleno?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, Bičiště, www, Damiana, briketka10, anonym, alex.agent, gagaga, marci1 před 3990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano,vím,neproz­razuji.Tím slovem začíná jeden román.J.A.Odpověď Nemam Slov se mi líbí víc,než odpověď na tuto hádanku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Rozum, každý si myslí, že ho má dost.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit


Avatar uživatele
Bičiště

Smrt je nespravedlivá. Kosí i ty co si to nezaslouží. Jednoho brzy, druhého pozdě. Mámu od dětí, děti od mámy. Co je na tom spravedlivého? Válečného zločince vynechá, a jde si pro něho na prahu jeho 90. To není spravedlnost. Spravedlnost neexistuje. Jen v té pohádce! Nic není spravedlivě rozděleno.Vše je náhoda. A co je dostupné všem, to není spravedlnost ale přírodní zákon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gepik

Podle pohádky Dařbuján a Pandrhola jedině smrt – Smrťák měří všem stejně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Přeci čas. Odpočítává všem stejně !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NemamSlov

vzduch :D
Doplňuji:
teda ak sa pocita planeta Zem :D

Upravil/a: NemamSlov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

že by to byla zemská gravitace?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

srdce,každej má jedno,i když někdo z kamene

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Podle mě to není ani čas, ani vzduch (zavalení horníci by o tom řekli své). Spravedlivý je IMHO pouze přirozený výběr. Ten si nás přebere podle svých pravidel, která se mohou zdát krutá, ale jsou spravedlivá pro všechny a všechno bez vyjímky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kyta

Gepik už to řek: smrt,je jediná spravedlnost,:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Áá, teď jsem se podívala a zjistila, jsem, že mě marci1 předběhla se stejnou odpovědí! Já jsem odpovědi nečetla a odpovídala jsem hned, neboť tu hádanku znám.:-) Takže svůj příspěvek mažu…:-)

před 3990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

No podle mně smrt není zase tolik spravedlivá, jak se říká. Sice dostihne každého, nikdo jí neuteče, ale někoho sejme neoprávněně předčasně a kdejakého lumpa nechá běhat po světě i třeba do stovky.

před 3990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

naprostý souhlas a to nemluvíme o tom,že za peníze si můžeš koupit lepší léčbu a tím prodloužit život

před 3990 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek