gynekolog/ie

mám zdrav.ženské-gynekologické problemy.nevíte o nějakém dobrém gynekologov.který přibírá pacientky v pardubicích???(hra­dec kralové)popřípadě litomyšl??
chtěla bych přejít k někomu jinému-někam jinam,slyšet názor nějakého jiného dr.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

není to sice úplně přesvědčivé, ale zkuste na www.znamylekar.cz vyhledat podle zadaných kritérií gynekologa, kde jsou na něj (ní) i názory pacientů.
Zda přibírá to už musíte poté zjistit.

Další odpovědi
Michal

Pokud jste ochotna přijet do Prahy ,pomohu Vám najít lékaře-zdarma!

Zdroj: život