Avatar uživatele
anonym

Jak najít gynekologa?

Potřebuji s ezaregistrovat u gynekologa, bohužel nové pacienty neberou, kde mužu najit seznám gynekologu, ktere nabírají nové pacienty?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5047 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

záleží na tom z jakého jsi města nebo okresu pokud si najedeš ve vyhledávači lékaři gynekologové měl by jsis tam dle svého bydliště nebo blízkého města někoho určitě najít

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kazisvět

poptejte gynekology ve Vašem regionu, které najdete pomocí odkazu ve zdroji.

Navíc zvažte, zda před kontaktováním přečíst informace o jednotlivých lékařích na www.znamylekar.cz, ale berte to jako orientační. Hodně lidí tam píše nesmysly.

Zdroj: www.firmy.cz/Prvni-pomoc-a-zdravotnictvi/Zdra­votnicke-sluzby/Zdravotnicka-zarizeni/Lekarske-ordinace/Gyne­kologicke-ordinace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuciJe

Na mnoha místech se gynekolog hledá obtížně. Pokud Vám nevadí možnost si za služby připlatit, zkuste soukromé ordinace (šance je výrazně vyšší). Můžete ještě zkusit požádat kamarádky či známé v okolí, aby Vám registraci u svého gynekologa „vyprosily“, případně využít známostí.

Vím, že ani jedna rada není ideální a mělo by to fungovat jinak, ale ze zkušenosti vím, že v některých regionech bez známostí lékaře prostě neseženete (zejména v Praze a okolí).

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michaela926

Obávám se, že takový seznam není. Zkuste jednoduše zadat do vyhledávače: Gynekologická ordinace, či gynekolog společně s regionem. Tedy například: Gynekologická ordinace Znojmo. Vyjede Vám několik lékařů, pak už jen zjistit, zda vybraný gynekolog či gynekoložka pacienty nabírá či ne. Já chodím na gyndu do Znojma www.gynekologi­eznojmo.cz, tam jsou gynekoložky dvě, tuším, že pacienty nabírají. Pokud jste čistě náhodou z této lokality, zkuste tuto ordinaci.

před 2385 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek