Lenča59

Granátové jablko

To se jí tak, že se rozřízne a vydloubají se z něj ty semínka a ty se pak normálně jí, že? Nebo je to jinak…

Nejlepší odpověď
hanulka11

ano
říkáš to správně
Doplňuji:
musí být pěkně vyzrálé do rudožluta ,pak je opravdu chutné navinulé chuti

Další odpovědi
anonym

Můžeš je vylisovat na šťávu a získáš tak „grenadinu“. Je to moc lahodné a zdravé.

Damiana

Granátové jablko je nejen velmi chutné a zdravé, ale bohužel to jeho loupání je velká otrava. Včera jsem si koupila dvě opravdu nádherná, ale jsem děsně líná vydolovat z nich ty „rubíny“:-), ale teď jsi mi udělala chuť, tak se do toho loupání manžel bude muset dát:-D
Mrkni do odkazu, ať víš, co je to za dobrotu.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Gran%C3%A­1tov%C3%A9_ja­blko

Teky

jo a je moooc dobré :)

boodiste

Jasně, to je ono. Žádná lahoda to teda ale není. Jsou obvykle taková nahořklá.