vagonik

Dáte mi tip na GPS tracker do auta?

Zdravím, máte někdo nějáký ověřený GPS tracker do auta, či na motorku, bez poplatku za službu, ale aby to nebyla taková taková ta čínská hračka za 400 Kč, která najde GPS signál po půl hodině, a to jen, když se jí chce? Děkuji za názory.

Odpovědi
led

Možnosť orientácie podľa GPS nájdete od hodiniek, cez mobily až k špecializovaným zariadeniam.
Takže záleží od toho, k čomu sa rozhodnete.

Dochy

LED: GPS tracker už je kompletní zařízení – víceméně „štěnice“ pro sledování polohy

led

Viem, že to používaju aj kamionové firmy,
(aby vedeli nielenže, kde majú kamion, ale aj kde je po jeho ukradnutí)