nikolqa.o

Máte někdo zkušenosti s GPS auto lokátorem připojeným k autobaterii?

Dobrý den,

jelikož bych chtěla mít svůj nový vůz pod kontrolou, začala jsem přemýšlet nad koupí GPS lokátoru do auta s přípojením k autobaterii pro zajištění nepřetržitého provozu. Chci se zeptat, zda s tím máte někdo zkušenosti a podělíte se o pro a proti? Zajímá mě hlavně, jak je to s vybíjením autobaterie?

Konkrétně přemýšlím nad těmito modely, ale nemohu se rozhodnout:

  1. GPS tracker Secutek TK-206
  2. GPS lokátor Bentech TK103B

Nebo mi můžete doporučit jiný GPS lokátor s podobnou výbavou za podobnou cenu?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Vybíjení autobaterie se obávat nemusíte, toto zařízení je velmi energeticky nenáročné a na stavu autobaterie jeho činnost prakticky nepoznáte.

Je to velmi vhodné opatření při sledování firemního vozového parku, snadno můžete definovat geofences (jakési hranice na mapě mimo které když se auto dostane dozvíte se o tom zvláštní zprávou), snadno můžete sledovat pohyby firemních aut v jednotném prostředí (obvykle jde o webovou aplikaci, která funguje an jakémkoliv zařízení připojeném k internetu včetně chytrých telefonů samozřejmě)

Další odpovědi
Edison

Proti je především to, že de-facto kdokoli může po nabourání systému sledovat auto.

jáára

Zkoušel jsem jeden, ale měl vlastní baterii a bezdrátové nabíjení. Byl to jen test na měsíc zdarma. Asi bych to nevyužil. Případně by mi stejně posloužil i rozbitý smartphone.

veselator1

Takový GPS lokátor do auta je velice užitečná věc. Pokud ale chcete, aby jej například případný zloděj neodhalil, určitě to chce odbornou montáž. Já si například takto nechával nedávno instalovat GPS lokátory do mých firemních aut od https://lokato­ry.cz/ a musím říct, že zatím jsem naprosto spokojený. Vyšlo mě to dokonce i o něco levněji, než jsem původně předpokládal.

Marek656

Potřeboval bych dát sledovací zařízení do auta, abych mohl sledovat aktuální polohu a historii trasy. Jak to udělat co nejjednodušeji a ideálně i svépomocí?

Hanakyv

Pokud potřebujete sledovat aktuální polohu a historii trasy auta, tak asi nejjednodušší řešení je GPS lokátor. Já ho mám v dodávce. Připojil jsem ho na autobaterii, takže si nemusím hlídat, jestli je nabitý nebo není. Když potřebuji zjistit aktuální polohu auta, tak zavolám na číslo sim karty, která se do lokátoru dává a přijde mi smska s aktuální polohou na google mapách. Historii pak mohu vidět v mobilní aplikaci.

Marek656

Takže tam v tom máte aktivní sim kartu? Kolik jste za ten gps lokátor prosím dal? Mohu se zeptat, jaký používáte?

Hanakyv

Přesně tak vložíte tam sim kartu, kterou můžete mít třeba dobíjecí. Podívejte se na stránky lokatech .cz , kde můžete lokátor za 3 tisíce koupit. Je to opravdu jednoduché na ovládání.

anonym

proti krádeži auta vám ale takové zařízení nepomůže, příliš snadno se jej zloděj může zbavit nebo jeho signál zarušit.