Který připravek je účinější Garnier PureActive čisticí gel s kartáčkem,odkaz : http://www.krasa-kosmetika.cz/vyber-podle-znacky/garnier/pure/662020-garnier-pureactive-cistici-gel-s-kartackem-exfobrusher-150-ml.html.Nebo ten druhý je od Loreal a je taky s kartáčkem,ale už nevím jak se jmenoval a nemužu ho najit.Máte někdo zkušenost.Co zdá učinější.Jak často se mají tyto čistící gely používat?Každý den?čím si plet čístite každý den vy?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, Lucimia před 5847 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Já si myslím, že ty kartáčky jak jsou v televizi, že by se neměli na
pleť používat každý den. Je to v podstatě peeling a ten se má dělat jen
tak jednou týdně max.
Já si čistím obličej tímto: http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCat=skincare&prodFilter=ptsccleansers&prodCode=10594
a nebo pak tímto: http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCat=skincare&prodFilter=ptsccleansers&prodCode=10640
(Podle slevy v katalogu, kupuju max. za 100Kč) a ta jedna flaštička vydrží
skoro rok. A pleť to fakt vyčistí i make-up. Vždy si prvně odlíčím
oči nějakým pleťovým mlékem nebo vodou pro odlíčení očí, pak si po
vyčištění zubů umyji obličej tím jak jsem posílala odkazy a nakonec
použiju pleťovou vodu – tonic. Na to krém samozřejmě.
Peeling si dělám jen když si vzpomenu někdy i jednou za dva týdny když
cítím šupinky abrazivní rukavicí, která se dá koupit v drogerii za
20 Kč a použiju ji při splachování té emulze jak jsem posílala
z oriflame. No a stačí a žádné kartáčky bych nekupovala – je to
reklama a nemyslím si že by to pleti dělalo dobře.
| 0 Nominace Nahlásit |
Je to pouze reklama. Kartáček působí podobně jako peeling a proto je
není dobré používat každý den.
Účinější a také šetrnější je každodenní péče a čištění
i výživa.
Základem je: ráno a večer 1.vyčistit, 2. tonizovat. 3. ošetřující
s UV faktorem a večer výživný.
rozdíl je v typu pleti (mastná, suchá, citlivá), ročníé době, v zimě
se více mastí atd.
|
0
před 5846 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |