mily

Garnier vs. Loreal

Který připravek je účinější Garnier PureActive čisticí gel s kartáčkem,odkaz : http://www.krasa-kosmetika.cz/vyber-podle-znacky/garnier/pu­re/662020-garnier-pureactive-cistici-gel-s-kartackem-exfobrusher-150-ml.html.Nebo ten druhý je od Loreal a je taky s kartáčkem,ale už nevím jak se jmenoval a nemužu ho najit.Máte někdo zkušenost.Co zdá učinější.Jak často se mají tyto čistící gely používat?Každý den?čím si plet čístite každý den vy?

Nejlepší odpověď
Lucimia

Já si myslím, že ty kartáčky jak jsou v televizi, že by se neměli na pleť používat každý den. Je to v podstatě peeling a ten se má dělat jen tak jednou týdně max.
Já si čistím obličej tímto: http://cz.ori­flame.com/pro­ducts/product-detail.jhtml?prod­Cat=skincare&prod­Filter=ptsccle­ansers&prodCo­de=10594 a nebo pak tímto: http://cz.ori­flame.com/pro­ducts/product-detail.jhtml?prod­Cat=skincare&prod­Filter=ptsccle­ansers&prodCo­de=10640 (Podle slevy v katalogu, kupuju max. za 100Kč) a ta jedna flaštička vydrží skoro rok. A pleť to fakt vyčistí i make-up. Vždy si prvně odlíčím oči nějakým pleťovým mlékem nebo vodou pro odlíčení očí, pak si po vyčištění zubů umyji obličej tím jak jsem posílala odkazy a nakonec použiju pleťovou vodu – tonic. Na to krém samozřejmě.
Peeling si dělám jen když si vzpomenu někdy i jednou za dva týdny když cítím šupinky abrazivní rukavicí, která se dá koupit v drogerii za 20 Kč a použiju ji při splachování té emulze jak jsem posílala z oriflame. No a stačí a žádné kartáčky bych nekupovala – je to reklama a nemyslím si že by to pleti dělalo dobře.

Další odpovědi
ReHu

Je to pouze reklama. Kartáček působí podobně jako peeling a proto je není dobré používat každý den.
Účinější a také šetrnější je každodenní péče a čištění i výživa.
Základem je: ráno a večer 1.vyčistit, 2. tonizovat. 3. ošetřující s UV faktorem a večer výživný.
rozdíl je v typu pleti (mastná, suchá, citlivá), ročníé době, v zimě se více mastí atd.