SEmperor06

Fungujou programy, jako je třeba Outfox nebo Pingzapper?

Mám takový problém, internet sem si hrozně seká a mám ho nestabilní myslíte že fungojou tyhle programy na zlepšení pingu.

Nejlepší odpověď
Edison

Ano… Fungují… Hlavně pro ty, co je stvořili. Jako červi a jiné špehovací softy. Ping v zásadě fakt zlepšit nějakým softem nejde. Základem je kvalitní síť a správným nastavení všech síťových prvků. Nepíšeš, jaké připojení máš.

Další odpovědi
anonym

Pokud máte problém s nestabilním internetovým připojením rozhodně to nelze vyřešit tím že si nainstalujete nějaký „program“, taky nebudete léčit rakovinový nádor zeleným čajem, hypoteticky. Je třeba řešit podstatu problému a kontaktovat vašeho ISP, nemá smysl dopřávat si jen placebo efekt 🙂