dust8

Funguje v ČR ještě něco jak směnný obchod? V jakých podobách?

Odpovědi
Arne1

Dnes se už neříká „směnný“ obchod, ale cizím slovem „barterový“. Význam je stejný.

autacek

Směnný obchod, to je obchod na směny. Jdeš to koupit ráno a dostaneš to až odpoledne 😉. Tedy pardon, pokud jde o respirátory a roušky, tak ty ty nedostaneš vůbec, ty zabavila pro své potřeby vláda.

Pepa25

Ten fungoval, funguje a bude fungovat vždy a všude. Jeho principy chápou už děti ve školce …